Tarptautinė kelių meteorologijos konferencija Lietuvoje

Šių metų birželio mėnesio 14-16 dienomis Druskininkuose, vyks jubiliejinė 20-oji „Standing International Road Weather Commission  – SIRWEC“ konferencija SIRWEC2022.

Konferencijos pagrindinė organizatorė – dr. Lauryna Šidlausiakitė  (AB „Kelių priežiūra“, buvusi VU Hidrologijos ir klimatologijos katedros doktorantė). VU Geomokslų institutas prisideda prie konferencijos organizavimo ir mokslinių pranešimų atrankos bei vertinimų.  Konferencijos santraukų leidinys bus išleistas VU spaustuvės ir pateks į tęstinį „Vilnius University Proceedings“ leidinių sąrašą. Konferencijoje su pranešimu dalyvauja VU Geomokslų instituto doc. dr. Justas Kažys.

Konferencija vyks „Grand Spa Lietuva“ (Druskininkai) konferencijų cente. Norintiems vykti bus suorganizuotas transportas.

Kviečiame visus norinčius registruotis ir dalyvauti renginyje! Daugiau informacijos justas.kazys@gf.vu.lt