Lietuvos hidromoeteorologijos tarnyba ieško naujo darbuotojo

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) Prognozių ir perspėjimų skyriaus aviacinių prognozių poskyris ieško jaunesniojo sinoptiko. Darbo pobūdis – analizuoti meteorologinę ir sinoptinę informaciją, rengti meteorologinę dokumentaciją skrydžiams iš Lietuvos oro uostų, padėti budinčiam sinoptikui.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuorodos arba meteo.lt svetainėje:

Prognozių ir perspėjimų skyriaus aviacinių prognozių poskyrio jaunesnysis sinoptikas

Kviečiame dalyvauti darbuotojo atrankoje!

Diskusijų festivalyje Birštone pokalbis apie klimato kaitą „Keisti ar keistis?“

Rugsėjo 8 d. 16 val. Birštone, diskusijų festivalyje „BŪTENT” vyks diskusija apie klimato kaitą „Keisti ar keistis?”. Dalyvauja Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, VU Hidrologijos ir klimatologijos katedros docentas Justas Kažys, KTU Aplinkos inžinerijos instituto direktorė Žaneta Stasiškienė, o pokalbį moderuos Naglis Šulija.

Diskusijos metu bus kalbama apie tai, kaip žmonija veikia klimatą ir kokį poveikį juntame kiekvienas. Bus ieškoma atsakymo ar mes galime tik KEISTI klimatą? Galbūt privalome KEISTIS ir patys?

Kaip galime keistis? Ar pokyčiai bus naudingi? Ar keisdamiesi patys galime pristabdyti klimato kaitą? Kaip galime prisitaikyti, keisdami savo aplinką? Interaktyvios diskusijos metu bus kalbama apie tai, kaip gyvensime ir kokius tikslus kelsime sau po 50 metų.

Daugiau informacijos apie renginį.