VIII-oji nacionalinė jaunųjų geografų konferencija „Geographia Juventa”

2024 metų kovo 28 dieną, VU Chemijos ir Geomokslų fakultete, Geomokslų institute vyko VIII-oji nacionalinė jaunųjų geografų konferencija “GEOGRAPHIA JUVENTA”. Konferencijoje gamtos mokslo krypčių doktorantai bei studentai pristatė temas, kurios pasižymi originalumu ir naujumu, o jų analizei pasitelkiami inovatyvūs metodai. Šiųmetėje konferencijoje pristatytų temų ir klausimų spektras – itin platus: čia aptiksime tiek technologinių naujovių diegimą įvairiose geomokslų srityse, tiek mėginimų modeliuoti specifinius geomorfologinius, meteorologinius ir hidrologinius procesus bei vertinti galimą jų poveikį Lietuvos gamtinei aplinkai, tiek savitus šalies kraštovaizdžio ir socialinės terpės pokyčių aspektus analizuojančius tyrimus.

Konferencijos medžiaga (konferencijos dalyvių pranešimų tezės) išleistos atskirame leidinyje „Geographia Juventa. VIII-osios nacionalinės jaunųjų geografų konferencijos medžiaga”