Doktorantūra

DOKTORANTŪROS STUDIJŲ PROGRAMA FIZINĖ GEOGRAFIJA (06P)

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 1 d. įsakymu Nr. V-702 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2011 m. birželio 8 d. įsakymo Nr. V-1019 „Dėl doktorantūros teisės suteikimo“ pakeitimo“ buvo suteikta Fizinių mokslų srities fizinės geografijos krypties (06P)  doktorantūros teisė Vilniaus universitetui kartu su Klaipėdos universitetu ir Gamtos tyrimų centru: Fizinės geografijos krypties doktorantūros reglamentą galite rasti čia.

Priėmimas. Kiekvienų metų pirmą ketvirtį doktorantūros komitetas skelbia doktorantūros temų ir temų vadovų atskirą konkursą Vilniaus universitete, Klaipėdos universitete ir Gamtos tyrimų centre. Stojančiųjų dokumentai priimami birželį. Visa informacija apie priėmimą skelbiama čia.

Pasiteirauti apie priėmimą ir Fizinės geografijos doktorantūros studijas galima tel. 8-5-239 8294 (Doktorantūros komiteto pirmininkas doc. Donatas Pupienis)

Doktorantūros studijos tęsiasi 4 metus, doktorantams mokama stipendija: pirmųjų metų doktorantai gauna 722 eurų stipendiją, o vėlesniųjų metų doktorantai – 836 eurus.
Papildomą konkursinę paramą doktorantams skiria dar  Lietuvos mokslo taryba.

Daugiau informacijos apie doktorantūros studijas VU yra čia.