UNESCO organizuota stažuotė „Vandens išteklių valdymas JAV“

2015 m. birželio 18 –liepos 1 d. Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros doc. Edvinas Stonevičius dalyvavo UNESCO organizuotoje ir JAV vyriausybės remiamoje programoje „Vandens išteklių valdymas JAV“.

Birželio 19 d. UNESCO būstinėje Paryžiuje dešimt programos dalyvių iš Rytų Europos ir Vidurinės Azijos šalių dalyvavo susitikime su UNESCO Tarptautinės Hidrologijos Programos, Klimato kaitos ir vandens sistemų skyriaus vadovu Dr. Siegfried Demuth. Birželio 20 – liepos 1 dienomis programos dalyviai aplankė tris JAV miestus: Vašingtoną, Čikagą ir Los Andželą. Programos dalyviai susitiko su federalinės vyriausybės bei JAV geologijos tarnybos (USGS), Aplinkos apsaugos agentūros (EPA), Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA), Nacionalinės vandenynų ir atmosferos tyrimų administracijos (NOAA) atstovais. Konkrečias įvairių JAV regionų vandens išteklių valdymo problemas pristatė vandens tiekimo ir nuotėkų valymo įmonės, nevyriausybinės organizacijos ir akademinės bendruomenės nariai.

Chicago_EPAGraduate_SchoolSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES