Disertacijos gynimas

Birželio 25 d. 13:00 val. VU Gemokslų Institute (M.K. Čiurlionio g. 21/27), 313 aud. (V. Chomskio) Lauryna Šidlauskaitė gins mokslo disertaciją „Dabarties ir ateities žiemos kelių orų sąlygų prognozavimas Lietuvoje” fizinės geografijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija parengta 2014–2019 metais Vilniaus universitete. Mokslinis vadovas – doc. dr. Justas Kažys (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, fizinė geografija – N 006).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
doc. dr. Donatas Pupienis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, fizinė geografija – N 006);
prof. dr. Lee Chapman (Birmingham universitetas, gamtos mokslai, fizinė geografija – N 006);
prof. dr. Inga Dailidienė (Klaipėdos universitetas, gamtos mokslai, fizinė geografija – N 006);
prof. dr. Alfredas Laurinavičius (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, transporto inžinerija – T 003);
doc. dr. Gintautas Stankūnavičius (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, fizinė geografija – N 006).