Konferencija – „Klimato kaita Lietuvoje: globalūs ir nacionaliniai iššūkiai, stebėsena ir politikos gairės”

Data: 2020 m. gegužės 22 d. 10‒15 val. (perkelta iš 2020 m. kovo 20 d.)

Organizatoriai: Vilniaus universiteto Geomokslų institutas, Lietuvos geografų draugija

Konferencija skirta paminėti 250 metų meteorologinių matavimų, kuriuos 1770 m. pradėjo Vilniaus universiteto astronomijos observatorijoje tuometinis Rektorius M. Počobutas, sukaktį. Pasidalinsime patirtimi vykdant klimato kaitos stebėseną, sprendžiant aktualias nūdienos problemas susijusias su klimato kaitos keliamomis grėsmėmis Lietuvos gamtai, ūkiui ir žmonių gerovei, aptarsime klimato kaitos politikos uždavinių įgyvendinimą. Kviečiame dalyvauti mokslininkus, studentus, visuomenės aktyvistus, verslininkus, mokytojus ir gimnazistus.

Konferencijoje vyks nuotolinės plenarinių ir stendinių pranešimų sesijos Microsoft Teams platformoje. Plenarinės sesijos vyks lietuvių, o stendinių pranešimų sesijos ‒ lietuvių ir anglų kalbomis. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.