Konferencija „Open Readings 2017”

Kviečiame į tarptautinę fizinių bei gamtos mokslų studentų ir jaunųjų mokslininkų konferenciją Open Readings 2017, vyksiančią 2017 m. kovo 14-17 d. Vilniuje. Registracija jau prasidėjo ir truks iki vasario 3 d. Konferencijoje galima pristatyti žodinius ir stendinius pranešimus. Registracijos mokesčio nėra. Registruokitės jau dabar! Šiais metais savo moksline patirtimi dalinsis ir pranešimus skaitys pasaulinio lygio kviestiniai pranešėjai tarp kurių yra ir Nobelio premijos laureatas:

• John Ellis, JK ir CERN
  • Ben Feringa, Olandija
  • Philip Russell, Vokietija
  • Xi-Cheng Zhang, JAV
  • Michael Grätzel, Šveicarija
  • Naomi Halas, JAV
  • Robin Lovell-Badge, JK
  • Eugenio Coccia, Italija

Mes tikime, kad mokslinės konferencijos yra itin reikšminga patirtis kiekvienam būsimam mokslininkui. Mūsų konferencija atvira entuziastingiems studentams iš viso pasaulio. Šiemet tikimės daugiau nei 300 savo darbus pristatančių jaunųjų mokslininkų – būk vienas iš jų!  Daugiau informacijos rasite: openreadings.eu
Pagarbiai,
„Open Readings 2017“ organizatoriai