Maloniai kviečiame į seminarą „Prisitaikymas prie klimato kaitos ir integruotas vandens išteklių valdymas“

Seminaras „Prisitaikymas prie klimato kaitos ir integruotas vandens išteklių valdymas“ skirtas savivaldybėms ir saugomoms teritorijoms.

Seminaras vyks 2016 m. gruodžio 14 d. Chemijos ir geomokslų fakulteto (buvęs Gamtos mokslų fakultetas) Didžiojoje auditorijoje (M.K.Čiurlionio g. 21/27, Vilniuje), pradžia 13 val.

Seminaro tikslas – pasidalinti patirtimi apie veiksmingas prisitaikymo prie klimato kaitos priemones regioniniu ir vietiniu mastu, suteikti profesionalią informaciją apie globalaus ir regioninio masto klimato pokyčius, galimas švelninimo ir prisitaikymo priemones, padiskutuoti apie galimą bendradarbiavimą prisitaikymo prie klimato kaitos ir integruoto vandens išteklių valdymo srityse.

Seminare pranešimus skaitys Vilniaus universiteto ir Lietuvos geologijos tarnybos mokslininkai.

Seminaro programą galite rasti čia.

Prašome šia informacija pasidalinti su kolegomis ir pavaldžiomis institucijomis ir informuoti apie dalyvavimą seminare adresu: gintas.stankunavicius@gf.vu.lt