Konferencija „GEOGRAPHIA JUVENTA”

Šių metų kovo 28 dieną, VU Chemijos ir Geomokslų fakultete, Geomokslų institute vyks VII-oji nacionalinė jaunųjų geografų konferencija “GEOGRAPHIA JUVENTA”.

Konferencija skirta pristatyti jaunųjų mokslininkų-geografų vykdomus tyrimus, naujas idėjas, patirtis ir aktualias nūdienos problemas. Kviečiame dalyvauti jaunuosius mokslininkus ir studentus. Fizinės geografijos krypties doktorantai parengia žodinius pranešimus, jaunieji mokslininkai ir studentai – stendinius pranešimus. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Registracija į konferenciją vykdoma iki vasario 15 dienos, paspaudus šią nuorodąhttps://forms.gle/jgrnBvY43FFjHEiG8

Daugiau informacijos apie konferenciją čia

Išplėstinės santraukos šabloną galite rasti ir atsisiųsti paspaudę čia

Konferenciją organizuoja Vilniaus universitetas, Gamtos tyrimų centras, Klaipėdos universitetas. Organizacinis komitetas:

doc. dr. Donatas Pupienis, Vilniaus universitetas / Gamtos tyrmų centras

prof. Egidijus Rimkus, Vilniaus universitetas