Esri jaunųjų mokslininkų konkursas 2023

Esri jaunųjų mokslininkų konkursas –  kasmetinis pasaulinis konkursas, organizuojamas Esri Inc. (JAV) kompanijos, pasaulinės GIS lyderės. Lietuvoje konkursą rengia UAB „Hnit-Baltic“, Esri Inc. įgaliotoji atstovė Baltijos šalyse. Šio konkurso tikslas – kelti aukštųjų mokyklų (universitetų, kolegijų) studentų mokymosi ir mokslo tiriamųjų darbų kokybę, kūrybiškai valdyti ir analizuoti erdvinius duomenis taikant pažangiausias ArcGIS geografinių informacinių sistemų technologijas, suteikti talentingiems jaunuoliams platesnes profesinio tobulinimosi ir karjeros galimybes.

Kodėl verta dalyvauti?

• Pagrindinis prizas – kelionė į JAV
  • Darbo pristatymas pasaulinei auditorijai
  • Išskirtiniai susitikimai
  • Papildomi organizatorių prizai

Reikalavimai dalyviams:

• Konkurse gali dalyvauti iki 30 metų amžiaus asmenys, studijuojantys Lietuvos aukštojo mokslo įstaigose (universitetuose ar kolegijose) pagal bakalauro ar magistro studijų programas ar baigę šias studijas 2023 metais.
  • Darbai, projektai ar tyrimai turi būti atlikti naudojant Esri technologijas.
  • Konkurso darbą turi pristatyti tik vienas asmuo ir konkurso nugalėtojas bus išrinktas tik vienas. Jei konkurso dalyvis pristato kolektyvinį darbą, jame turi būti išryškinta koks buvo jo(jos) asmeninis indėlis.

Darbų registracijos pabaiga – 2023 m. kovo 31 d. Daugiau informacijos ir registracija paspaudus čia