Suomijos meteorologijos institutas ieško trumpalaikio darbuotojo

Suomijos meteorologijos instituto (FMI) skaitmeninių prognozių grupė ieško magistrantūros arba doktorantūros studento, kuris galėtų dirbti komandoje, siekiančioje patobulinant HARMONIE-AROME modelio labai trumpos trukmės skaitmenines prognozes. Pagrindinė mokslinio darbuotojo užduotis būtų įvairių duomenų iš skirtingų šaltinių nukreipmas į labai trumpų prognozių modulį ir šių duomenų poveikio galutinėms prognozėms vertinimas. Mokslinio darbuotojo sutartis galios iki 2018 m. pabaigos (pradėti reiktų kaip galima anksčiau).

Reikalavimai kadidatatui:

• Meteorologijos arba geofizikos, fizikos, matematikos bakalauras.
  • Atmosferos modelių ir skaitmeninių orų prognozių metodų žinojimas.
  • Sugebėjimas dirbti Linux operacinėje aplinkoje ir skirtingų duomenų apdorojimo būdų valdymas.
  • Žinoti Fortran programavimo kalbą, R ir Python kalbų žinojimas būtų privalumas.
  • Geros anglų kalbos žinios.

Darbo vieta būtų Helsinkyje, Suomijoje. Atlyginimas 2500-2800 EUR per mėnesį.

Skelbimas anglų kalba ir kontaktai kurias reikia kreiptis.