Kvietimas į paskaitą „Pasaulinio aplinkos apsaugos susitarimo projektas : kontekstas, analizė ir perspektyvos”

Prancūzų institutas pradeda paskaitų ciklą Naujas požiūris į nūdienos pasaulį ir kviečia  į Agnès Michelot paskaitą „Pasaulinio aplinkos apsaugos susitarimo projektas: kontekstas, analizė ir perspektyvos”.

Agnès Michelot yra Prancūzijos Aplinkos apsaugos teisės draugijos pirmininkė, La Rošelio universiteto viešosios teisės dėstytoja, Teisės ir politikos studijų centro viena iš vadovių. Ji dalyvauja įvairiose mokslinėse programose, pvz. REOMERS. Ji buvo specialioji bendradarbė Jungtinių tautų mokymų ir tyrimų institute (UNITAR, Ženevoje) ir UNESCO konsultante Vakarų Afrikos biosferų rezervatų tinklo programoje Žmogus ir biosfera (MAB).

Paskaita vyks rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 18 val. Prancūzų institute Vilniuje (Didžioji g. 1). Registracija adresu http://www.institutfrancais-lituanie.com/lietuva/kultura/konferencijos/naujas-zvilgsnis-ndienos-pasaul/agnes/

Iki pasimatymo Prancūzų institute !