Rugsėjo 1-oji

Mieli mūsų Geomokslų bendruomenės nariai,

dalyvaukime Universiteto studijų metų pradžios šventėje RENOVATIO STUDIORUM.
9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme. 11.00 val. – studijų metų pradžios šventė Chemijos ir geomokslų fakultete (Didžioji Aula). 14.45 val. – VU darbuotojų, studentų ir alumnų eisena nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų į universiteto Didįjį kiemą (Universiteto g. 3).

15.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Iškilmių nuotaiką kels: Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas). Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė). Perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis). 16.30 val. – šv. Mišios Vilniaus akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.
18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).
Maloniai kviečiame dalyvauti!

Geomokslų instituto direktorius prof. Egidijus Rimkus