„Europos verslo reporteris 2016“ – Klimato (r)evoliucijos stovykla

6040-300-200.png

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ 2016 m. balandžio 21–24 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2016“ (EVR2016). Stovykla vyks Europos namuose Vilniuje ir TonyResort konferencijų centre Anupriškėse. Šių metų stovyklos tema – Klimato (r)evoliucija.

Stovykloje bus analizuojami gamtiniai, politiniai ir ekonominiai klimato kaitos aspektai ir diskutuojama apie tai, kaip prisitaikyti prie klimato kaitos procesų pasekmių ir kaip jas sušvelninti, kaip šie sprendimai veikia mūsų gyvenimo būdą ir vartojimo įpročius.

Į stovyklą kviečiame žurnalistikos, komunikacijos, politikos mokslų ir gamtos mokslų studentus. Kadangi klimato kaitos tematika daugialypė, skirtingų sričių studentai turės galimybę dirbti mišriose komandose ir ieškoti bendrų sprendimų.

Registracija iki balandžio 7 d. vyksta šiuo adresu. 2015 m. stovyklos alumni video: https://youtu.be/e-S7D5P8VM0

Daugiau informacijos Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje facebook puslapyje ir kvietime.

Kviečiame dalyvauti !